Facebook Arkadaşlık İstekleri Toplu Nasıl Onaylanır?

Facebook Arkadaşlık İstekleri Toplu Nasıl Onaylanır?

Facebook, bir numaralı sosyal ağ olmasının yanı sıra dünyanın en iyi sosyal medya platformu denilebilir. Eğer paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız ilk olarak arkadaş listenizi büyütmeniz gerekecektir. Bunu manuelde yapabilirsiniz ama baya zamanınızı alacağı için kısa bir kod ile bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Facebook arkadaşlık istekleri toplu onaylama

    • 1. Adım Arkadaş istekleri sayfasını açıyoruz ve daha sonra F12 tuşuna basıp ” Console ” butonuna tıklıyoruz. TIKLAYIN.
    • 2. Adım Bu kod tüm arkadaşlarınızı seçmenize yarar. Sayfayı otomatik olarak sürekli aşağıya indirmek için işe yarayacaktır. Aşağıdaki kodu kopyalayıp ” Console ” kısmına yapıştırıp enter butonuna basıyoruz.
var cnt=document.querySelectorAll(".phl");if(cnt.length>2){cnt[0].remove();}setInterval(function(){ var fr = document.getElementsByClassName("phl")[0];fr.getElementsByClassName('uiMorePagerPrimary')[0].click(); }, 500);
    • 3. Adım kod facebook ta otomatik arkadaş onaylama için kullanılan koddur ve bu kodu da kopyalıyoruz. ” Console ” Kısmına yapıştırıp enter butonuna tıklıyoruz.
var cntner = document.getElementsByClassName('ruUserBox');for(var i=0; i<cntner.length;i++) {cntner[i].getElementsByClassName('selected')[0].click();}
Umarım Bu script Facebook‘taki tüm arkadaşlık isteklerini bir kerede kabul etmeniz için işinize yarar.
Not: Facebook üzerindeki olası spam durumlarına karşı önlem almış olup 1 saat içerisinde belli bir miktar arkadaşlık onayı verebilmektedir. Belli bir sayıyı geçtikten sonra min. 15dk sonra tekrar deneyin. Her hesabın statüsü farklı olduğu için bu sayı değişkenlik gösterebilir. Kimi hesapta 500 iken kimisinde 750 kişiyi onaylayabiliyor.

paylaş

Benzer yazılar

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir